Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Departamentu Ryzyka i Analiz Kredytowych Warszawa
Menedżer / Menedżerka Zespołu Polityk i Analiz Sektorowych

mBank S.A.
Warszawa
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
339 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Menedżer(-ka) Zespołu Polityk i Analiz Sektorowych

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AFE\038\0423

Dołącz do zespołu odpowiadającego za analizy sektorowe i polityki kredytowe klientów korporacyjnych mBanku. Tworzymy rekomendacje bezpiecznego wzrostu portfela korporacyjnego, wspierając realizację strategii banku. Przygotowujemy analizy i rekomendacje sektorowe, w tym analizy potencjału i ryzyk ESG. Chętnie dzielimy się wiedzą wewnątrz banku, jak również prezentujemy naszą perspektywę na różnych konferencjach, spotkaniach z klientami i wydarzeniach branżowych.

Na co dzień cenimy nastawienie na współpracę, otwartość na nowe rozwiązania, kreatywność oraz szacunek dla różnorodności. Brzmi ciekawie? Nie czekaj – aplikuj!

Twój zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem ekspertów odpowiedzialnych za analizy sektorowe i polityki kredytowe dla klientów korporacyjnych banku
  • zarządzanie procesem przygotowywania analiz i rekomendacji sektorowych
  • określanie ram oceny ryzyk i potencjału ESG klientów banku, wspieranie budowy portfela zielonych finansowań
  • wpływ na realizację strategicznych kierunków rozwoju portfela korporacyjnego
  • współpraca ze spółkami z grupy mBanku w zarządzaniu politykami kredytowymi
  • budowanie wizerunku banku poprzez udział w konferencjach, szkoleniach itp.
  • współpraca z koleżankami i kolegami z Biznesu, Ryzyka, Finansów wdrażając, w ramach prac projektowych, najnowocześniejsze rozwiązania rynkowe w zarządzaniu ryzykiem, w tym ryzykiem ESG
  • dalszy rozwoju świetnego zespołu analityków sektorowych

Nasza propozycja skierowana jest do Ciebie, jeśli:

  • jesteś otwarty/a na innych, prezentujesz chęć współpracy, doceniasz różnorodność
  • posiadasz umiejętność komunikowania się z innymi oraz udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej
  • masz wiedzę z zakresu polskiej i światowej gospodarki, analizy ekonomicznej oraz ESG
  • posiadasz doświadczenie w opracowywaniu analiz rynkowych lub w analizie finansowej/kredytowej przedsiębiorstw
  • dobrze czujesz się w prowadzeniu prezentacji, wystąpieniach publicznych, dzieleniu się swoją wiedzą i przekazywaniu trudnych treści w zrozumiały sposób
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • umiesz pracować zespołowo, prezentujesz samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • masz wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse i bankowość, ekonomia, zarządzanie)
  • doświadczenie menedżerskie

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do zespołu:)

Co dalej?

  • Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  • Porozmawiasz online z menedżerem, rekruterką
  • Damy znać, jak Ci poszło – trzymamy kciuki za ofertę!

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy 2dni/tydz

jeśli masz pytania pytaj:

Mariusza Lipskiego – Szefa zespołu lub Agatę Felczyńską-Fryś – rekruterkę.