Menedżer Projektu IT

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Poznań

4 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych

 – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Pion Rozwoju Akademickiego poszukuje kandydata na stanowisko:

Odpowiedzialności i zadania:
  • Planowanie, prowadzenie, monitorowanie i raportowanie prac zespołów projektowych związanych z realizacją strategii e-learningu
  • Definiowanie i zarządzanie zakresem projektu, budżetem, harmonogramem oraz dostępnymi zasobami w zakresie integracji platformy Moodle z MS 365 w celu poprawy UX/UI
  • Dostosowanie metodologii zarządzania projektem do skali i uwarunkowań uczelni wchodzących w skład Grupy TEB Akademia
  • Zarządzanie ryzykiem w projektach
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość tematyki e-learningu
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami informatycznymi
  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według uznanych standardów
  • Znakomite zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania wymaganiami klienta wewnętrznego
  • Samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożenia MS 365
  • Znajomość platformy LMS Moodle
  • Znajomość projektowania UX/UI
  • Praktyczna znajomość metodyk zwinnych (Agile/Scrum)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas trwania projektu.
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali).
  • Dodatkowe dni wolne w roku.
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania.a

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj