Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer w Dziale Utrzymania Technicznego

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

137 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Docenimy cię za to, że:
  • wiesz jak funkcjonują urządzenia: techniczne elektryczne, chłodnicze, grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne,
  • znasz branżę techniczną,
  • masz uprawnienia SEP 1 kV,
  • potrafisz czytać rysunki techniczne,
  • masz prawo jazdy - częste wyjazdy służbowe.
  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale Utrzymania Technicznego Obiektów Handlowych
Twoje Zadania:
  • dbasz o odpowiednie warunki techniczne obiektu,
  • nadzorujesz pracę firm serwisowych,
  • kompletujesz dokumentację czynności eksploatacyjnych,
  • nadzorujesz zużycie mediów,
  • nadzorujesz budżet wydatków miesięcznych utrzymania technicznego i budżetu inwestycyjnego.

Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.
Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Poznaj

Poznaj Carrefour Polska

Pracownicy Carrefour Polska to kilkanaście tysięcy specjalistów w różnych dziedzinach. Jesteśmy otwarci na trendy, technologie, a przede wszystkim na ludzi. Pasjonujemy się handlem i produktami. Chcemy zmieniać nawyki żywieniowe zarówno naszych klientów, jak i swoje własne. To nasza ambicja!

Opinie o pracodawcy

Agnieszka Hernik

Specjalista Skanowania

Codziennie stawiam czoła wyzwaniu jednoczenia i szkolenia moich współpracowników, ponieważ lata doświadczeń pokazały mi, że w pracy zespołowej jest największa siła i motywacja do działania.

Kinga Wilczyńska

Menedżer w Dziale Handlowym

Moją pasją jest moda. W pracy udaje mi się połączyć zamiłowanie do estetyki wyglądu z możliwościami, jakie dają nam rozwijające się media społecznościowe i narzędzia marketingowe.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie aplikacji przez kandydata
KrokKontakt z kandydatem
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Kierownik Utrzymania Ruchu Praca Kierownik Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (704)
Wałbrzych (68)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (282)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (176)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (64)