Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer zarządzający

Mazovia Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1130 dni temu

Ogłoszenie numer: 4353655, z dnia 2021-03-22

Cyber Szkoła ma międzynarodowy format, nasze biura mieszczą się w USA, Europie, Azji;
mamy nowoczesne metodyki nauczania i sprzedaży, nasi pedagodzy – to najlepsi specjaliści z prowadzących IT firm i uniwersytetów;
mamy wysoki popyt na rynku usług edukacyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja zespołu, przydzielanie obowiązków;
  • Nadzór nad realizacją zadań;
  • Finansowe prowadzenie zespołu;
  • Dokumentacja pracy;
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów KiberOne na wysokim poziomie:
  • Odpowiadanie na zapytania dot. świadczonych usług;
  • Rejestracja klientów firmy w wewnętrznym systemie;
  • Promowanie usług potencjalnym klientom oraz utrzymywanie dobrych relacji na poziomie Oczekiwań z obecnymi klientami;
  • Skuteczne finalizowanie sprzedaży;
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego i technicznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole;
  • Nastawienie na jakość i terminowość;
  • Doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii sprzedażowej;
  • Pozytywna energia, entuzjazm i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Pożądany i aktualny produkt w zakresie cyber-edukacji dla dzieci;
  • Możliwość zdobywania wiedzy we współpracy ze światowymi liderami z branży IT (w tym przedstawiciele z Doliny Krzemowej);
  • Pełny etat;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Czas pracy: od 9:00 do 18:00.