Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer zespołu analiz i raportowania

PKO Bank Polski
Warszawa
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
73 dni temu
DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Menedżer zespołu analiz i raportowania
Departament Kontrolingu Bankowości Korporacyjnej i Przedsiębiorstw

(Warszawa)

U nas masz na dzień dobry:

 • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
 • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
 • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
 • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

 • będziesz odpowiadać za organizację pracy zespołu w zakresie raportów i analiz w obszarze bankowości korporacyjnej i przedsiębiorstw,
 • inicjujesz wdrażanie nowych raportów na Power BI oraz rozwój i utrzymanie istniejących zgodnie z potrzebami odbiorców,
 • odpowiadasz za bieżący monitoring wyników sprzedaży produktów i usług z oferty banku oraz realizację inicjatyw mających na celu optymalizację polityki produktowej i kredytowej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

 • masz doświadczenie w przygotowywaniu raportów na Power BI,
 • masz wysokie umiejętności SQL, Excel,
 • potrafisz umiejętnie zarządzać zespołem pracowniczym, w tym dobrze organizujesz pracę, motywujesz i zarządzasz procesem raportowym,
 • znasz bardzo dobrze produkty bankowe dedykowane klientom biznesowym.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!
 

Poznaj

PKO Bank Polski S.A.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.