Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer Zespołu Sprzedażowego

Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II

Poznań

4 dni temu

Dlaczego z nami warto?

  • Nie będziesz narzekać na nudę w pracy- tutaj każdy dzień wygląda inaczej :)
  • Możesz osiągać taki poziom dochodów, jaki tylko chcesz.
  • Dołączasz do świetnej grupy, w której każdego dnia możesz liczyć na wsparcie oraz inspiracje do dalszych działań.
  • Sam decydujesz o godzinach swojej pracy.
  • Masz możliwość stałego rozwoju dzięki szkoleniom, mentoringom, współpracy z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Otrzymasz pełne wdrożenie do zawodu- wystarczą Twoje chęci oraz determinacja!
  • Pracujesz w korporacji, która jest nastawiona na TWÓJ SUKCES- nie na wyścig szczurów.
Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze zadania Menedżera to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu;
  • zarządzanie zespołem agentów;
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy podwładnych;
  • planowanie strategii działań dla zespołu agentów;
  • dbanie o jakość pracy;
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sieci sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy;
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży.

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji;
  • wyższe wykształcenie;
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność;
  • duża sprawność interpersonalna;
  • kompetencje związane z motywowaniem i wspieraniem rozwoju swoich podwładnych.

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania, w tym 1000 zł na start;
  • elastyczny czas pracy;
  • profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i menedżerskich;
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia dostosowane do indywidualnych potrzeb;
  • jasno określoną ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego;
  • stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • opiekę najlepszego Menedżera Zespołu Sprzedaży Ubezpieczeń w Polsce roku 2014 według kapituły konkursu Polish National Sales Awards nagradzającego najlepsze praktyki sprzedaży i doskonałą etykę pracy

Zobacz nas na YouTube:

Zapraszmay do aplikowania poprzez klinknięcie w przycisk APLIKUJ.

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II.