Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Radom

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2631360, z dnia 2019-08-13

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Budowanie i prowadzenie zespołów sprzedażowych;
  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli;
  • Wdrażanie nowych członków zespołu;
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
  • Dbanie o etykę sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane produktów ubezpieczeniowych;
  • Zainteresowanie tematyką związaną z zarządzaniem ludźmi, chęci zdobycia kompetencji w tym obszarze;
  • Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego;
  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich;
  • Ciekawą pracę w oparciu o działalność gospodarczą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikacyjnego

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Aplikujesz na ogłoszenie