Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Menedżera ds. Sprzedaży

Telewizja Puls Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5732 dni temu

Ogłoszenie numer: 48783, z dnia 2008-09-04

Telewizja Puls, założona przez Ojców Franciszkanów, w 2006 dzięki zaangażowaniu partnera strategicznego jakim jest News Corporation, światowy potentat medialny, otrzymała dostęp do know how technologicznego i programowego na najwyższym światowym poziomie. Telewizja Puls kieruje swoją ofertę do wszystkich członków rodziny prezentując nowoczesne programy rozrywkowe, oparte o sprawdzone, międzynarodowe formaty. Telewizja Puls w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnego i kompetentnego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: nr.ref.MS/08/08

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem handlowym,
  • planowanie budżetu niezbędnego do realizacji działań zespołu oraz nadzór nad jego wykonywaniem,
  • pozyskiwanie Klientów na emisję reklam telewizyjnych,
  • negocjowanie, przygotowywanie i zawieranie umów na emisję reklam,
  • współudział w pracach nad budowaniem strategii handlowej,
  • rejestrowanie i rozliczanie umów terminowych.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dobra znajomość środowiska Windows,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Wymagania formalne:
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność określania priorytetów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • uczestnictwo w niepowtarzalnym projekcie medialnym.