Merchandiser biżuterii / Dekorator

beeline Poland Sp. z o.o.

Stargard

1 dzień temu

Poszukujesz pracy, w której będziesz mógł być w ruchu? W okolicy, którą znasz jak własną kieszeń. W firmie, która ceni sobie duch zespołowy, równe szanse oraz odpowiedzialność.
W takim razie to stanowisko jest w sam raz dla Ciebie!


Aplikuj teraz jako:

Merchandiser biżuterii / Dekorator
Miejsce pracy: Stargard


w niepełnym wymiarze etatu - 7h tygodniowo
 

Twoje zadania:

 • obsługa merchandisingowa - układanie biżuterii w znanych sklepach odzieżowych w Stargardzie Szczecińskim
 • utrzymywanie czystości i estetycznego wyglądu ekspozycji
 • raportowanie o problemach z ekspozycją
 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
 • przeprowadzanie inwentaryzacji
 • tworzenie zamówień
 • wprowadzanie obniżek sezonowych oraz nowych kolekcji

Twój profil:


Poszukujemy odpowiedzialnych osób o pogodnym usposobieniu, lubiących pracę wśród ludzi, a zarazem takich, które są kreatywne i posiadają zmysł estetyczny.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas!

 

Z racji dużego regionu do obsługi, posiadanie własnego samochodu jest warunkiem koniecznym!

 

 

 

Oferujemy:

 • pracę w międzynarodowej firmie
 • interesujący zakres obowiązków
 • niepełny wymiar etatu - ok. 7h tygodniowo
 • elastyczny grafik z wolnymi weekendami
 • dodatkowe benefity (karnety sportowe, bilety do kina itp.)

OUR SPIRIT MAKES THE DIFFERENCE!
beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach. Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH.  Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 44 krajach na całym świecie. Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy.

 

 APLIKUJ TERAZ 

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beeline Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Poznaj

beeline Poland Sp. z o.o.

Witamy w beeline!

Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach, którą realizujemy z sukcesem już od 1990 roku. Nasze popularne marki SIX, I AM i TOSH są dostępne w 23 000 punktach sprzedaży w 47 krajach. To sprawia, że beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących sztuczną biżuterię oraz modne dodatki.

4 500 pracowników dba o stały rozwój firmy na nowych rynkach oraz o ciągłe poszerzanie oferty naszych marek. Działamy z pasją i odpowiedzialnością, co zapewnia nam sukces i nieustanny rozwój.

Poznaj stanowisko: Dekorator 
Dekorator jest to osoba, która zawodowo zajmuje się przeprowadzeniem metamorfoz wizualnych w sklepach, magazynach i innych pomieszczeniach, a także prywatnych domach czy mieszkaniach. Do jego zadań należy takie dostosowanie aranżacji wnętrza, aby odpowiadało gustom i oczekiwaniom klientów. Dopasowuje lokal do aktualnych trendów, przy jednoczesnym zachowaniu jego funkcjonalności. Przygotowuje różne ...
Praca Dekorator