Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser Mobilny

MS Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1257 dni temu

Mamy ofertę pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Praca z liderami
    rynku
  • Konkurencyjne
    wynagrodzenie
  • Profesjonalne
    szkolenia
  • Samochód
    służbowy
Nasze oczekiwania
  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni)
  • posiadasz oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • jesteś zmotywowany/a do pracy i zaangażowany/a
  • praca fizyczna nie jest Ci straszna
  • jesteś komunikatywny/a i kreatywny/a
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • posiadasz prawo jazdy kat. B. (doświadczenie w prowadzeniu samochodu
Twoje zadania

Będziesz:

  • dbał/a o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta,
  • rozmieszczał/a materiały promocyjne i reklamowe,
  • kontrolował/a efektywność zainstalowanego sprzętu, raportował/a.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).