Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź BI Developer Łódź
Mid Business Intelligence Developer

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1362 dni temu
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Budowania raportów działających na dużych zbiorach danych w trybie live;
  • Tworzenie pulpitów wskaźników KPI i reprezentacji danych;
  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i użytkownika;
  • Przegląd i ulepszanie istniejących raportów ;
  • Propagowanie rozwiązań BI wewnątrz firmy.
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań Business Intelligence, w szczególności Tableau;
  • Zorientowanie na klienta - dobrze słucha i rozumie przedstawione problemy;
  • Krytyczne myślenie - nie boi się zadawać pytań i kwestionować przedstawionych wymagań;
  • Zorientowanie na szczegóły - silna dbałość o szczegóły, dobry w wykrywaniu niedokładności w danych;
  • Rozwiązywanie problemów - rozwiązywanie problemów na etapie programowania, znajdowanie alternatywnych rozwiązań;
  • Innowacyjny - kreatywny i zdolny do wymyślania innowacyjnych rozwiązań problemów biznesowych;
  • Myślenie projektowe - zrozumienie roli doświadczenia użytkownika i umiejętność przestrzegania zasad projektowania.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość środowiska SSRS, QlikView;
  • Umiejętności programowania – dobra znajomość języka SQL;
  • Doświadczenie w projektach realizowanych zgodnie z Agile, Scrum;
  • znajomość rozwiązań Kibana lub Grafana ;
  • znajomosc rozwiażań OLAP opartych na technologiach Kylin lub Druid.
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
  • Dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ROSSMANN SDP Sp. z o.o.. z siedzibą w Łodzi (91-222), przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr 48967, NIP: 7270019183, REGON: 470755007, o kapitale zakładowym w wysokości 26 442 891,61 zł, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi w XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Rossmann SDP Sp. z o.o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.