Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Programista Java Kraków
Mid / Senior Java Software Engineer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Kraków
praca stacjonarna
1202 dni temu

wynagrodzenie w przedziale: 90 – 130 PLN / dzień / B2B
Kraków lub zdalnie

Obecnie dla jednego z krakowskich Software House'ów tworzącego rozwiązania mobilne oraz webowe dla firm międzynarodowych poszukujemy osób na stanowisko Java Software Engineer.

Zadania:
  • tworzenie warstwy backendowej dużej aplikacji webowej
  • praca w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania - analiza, projektowanie, programowanie, testy jednostkowe
  • bliska współpraca z zespołem z Niemiec i Polski
  • odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonego projektu
Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie jako Java Developer
  • znajomość technologii: Java, Spring, Hibernate
  • doświadczenie z systemem kolejkowym RabbitMQ lub innym
Oferujemy:
  • praca zdalna na czas pandemii
  • długoterminowa współpraca
  • pakiet benefitów ( ubezpieczenie na życie, 50% dopłaty do Multisport, prywatna opieka medyczna)
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.