Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Webdeveloper Poznań
Mid / Senior Salesforce Developer

Clorce Solutions Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1562 dni temu

Clorce Solutions jest jednym z kilku partnerów Salesforce w Polsce. Realizujemy głównie projekty oparte o force.com, heroku i pozostałe technologie rozszerzające podstawowe funkcjonalności CRMowe.
Pracujemy głównie w Lightningu, chociaż czasem zdarzają się prace z Visual Force Page.
Z ciekawszych projektów zrobiliśmy system do zarządzania chowem 1,5 mln kurczaków, system operatora sieci ładowania samochodów elektrycznych czy duży system w branży fintech integrujący kilka innych systemów (w tym callcenter).

Wymagania:
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i integracji rozwiązań opartych na App Cloud (Force.com), Sales Cloud, Community Cloud lub innych aplikacji
  • Tworzenie w technologii Java lub pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Miło jeśli posiadasz:
  • Doświadczenie w Lightning Experience
  • Certyfikaty Salesforce
Oferujemy:
  • Pracę z otwartymi ludźmi, w luźnej atmosferze
  • Udział w niestandardowych i ciekawych projektach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i certyfikacji
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Biurko w centrum Poznania

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowoczesnych systemów i aplikacji opartych na technologii Salesforce
  • Rozbudowywanie platformy Salesforce w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • Udział w analizie i projektowaniu rozwiązań dla klienta
  • Tworzenie dokumentacji projektowej