Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Warsztatu / Kierownik Serwisu

CHYLIŃSCY Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1378 dni temu

Ogłoszenie numer: 3447416, z dnia 2020-07-15

Autoryzowana Stacja Obsługi samochodów wiodącej marki poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie halą serwisu – rozdział prac pośród mechaników
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
  • Nadzór nad realizacją planów jakościowych
  • Nadzór nad produktywnością i wydajnością warsztatu
  • Przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta
  • Rozliczanie i nadzór nad zgodnością technologii napraw gwarancyjnych
  • Nadzór nad obsługą i serwisem urządzeń.

Wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w ASO
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na osiągnięcie celów i realizacji zadań
  • Efektywne zarządzanie własnym czasem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomości pakietu MS Office i środowiska internetowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów obsługi Autostacja, Etka, Elsa będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w renomowanej marce samochodowej.