Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Mistrz zmianowy / Kierownik zmiany
Szynaka - Meble sp. z o.o.
Wolsztyn
25 dni temu

Ogłoszenie numer: 4638699, z dnia 2021-05-21

Firma Szynaka - Meble to firma rodzinna, z tradycjami, zajmująca się produkcją mebli zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Misja" Szynaka Meble zawsze blisko ludzi" towarzyszy każdemu aspektowi naszej działalności i obrazuje szczególną dbałość o zadowolenie klientów i pracowników.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Wolsztyn

Opis stanowiska

  • organizacja pracy podległych Pracowników,
  • nadzór i kierowanie procesami produkcji,
  • realizacja celów produkcjnych,
  • dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy,
  • nadzór nad surowcami i materiałami używanymi w produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji produkcjnej

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie kierowania grupą Pracowników,
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • odpowiedzialność, motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki, chęć nauki i rozwoju
  • dobra organizacja pracy, pomysłowość i odwaga w podejmowaniu decyzji

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • pracę dającą możliwość wykorzystania własnej kreatywności i samodzielności
  • pakiet benefitów: nagrody jubileuszowe, dodatek  za polecenie Pracownika, bony świąteczne, paczki dla dzieci z okazji świąt, piknik rodzinny, zabawa karnawałowa, nieoprocentowane pożyczki z FŚS, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, możliwość zakupu mebli na preferencyjnych warunkach, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym i wiele innych...