Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Muzeum i Instytut Zoologii PAN

Warszawa

363 dni temu

Ogłoszenie numer: 1952256, z dnia 2018-04-23

www.miiz.waw.pl

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Umiejętność prawidłowego i kompletnego prowadzenia dokumentacji księgowej;
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym zgodnie
    z obowiązującymi przepisami oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem;
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych oraz wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz pobranych przez pracowników zaliczek;
  • Obsługa i prowadzenie kasy złotówkowej;
  • Mile widziana wiedza z zakresu ewidencji majątku trwałego (w tym inwentaryzacja);
  • Przygotowanie korespondencji wychodzącej.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane ekonomiczne lub ukończony kurs podstaw księgowości);
  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość podstaw ustawy o rachunkowości i/lub ustawy o finansach publicznych;
  • Znajomość Symfonia FK oraz Microsoft Excel;
  • Dobra organizacja pracy (sumienność, dokładność, samodyscyplina);
  • Wysoka kultura osobista, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pakiet medyczny;
  • Świadczenia socjalne;
  • Możliwość szkoleń;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (766)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)