Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Komplex-Torus Sp. z o.o.

Warszawa

22 godz. temu

Firma Komplex-Torus, jeden z największych na polskim rynku dystrybutorów chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higienicznych.

Miejsce pracy: WARSZAWA URSUS

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur kosztowych
  • weryfikacja sprzedaży i uzgadnianie utargów z kontami
  • kontrola transferów zakupu towarów oraz co miesięczne uzgodnienie z kontami księgi głównej
  • uzgadnianie i analiza stanów magazynowych
  • księgowanie i kontrola dokumentów magazynowych (RW/PW/MM)
  • wystawianie faktur sprzedaży za usługi zgodnie ze zleceniami, weryfikacja z  kontami
  • kontrola należności (w tym: uzgadnianie i potwierdzenia sald z kontrahentami)
  • archiwizacja dokumentów

Oczekiwania:

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie: średnie, mile widziane kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie w pracy w firmie handlowej
  • dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • rzetelność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze czasu pracy
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych i szkoleń
  • pracę w miłym i profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Mile widziane osoby mogące podjąć pracę od zaraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI I KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę,kierując informację o jej wycofaniu do Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa na adres e-mail rekrutacja@komplex-torus.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  1. Administratorem Państwa danych osobowych Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa (zwany dalej „Administratorem”).
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
  3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
  5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  6. Przysługuje Państwu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
  7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  8. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Komplex-Torus Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (721)
Wałbrzych (51)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (211)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (29)
Mazowieckie:
Warszawa (2110)
Radom (147)
Płock (107)
Opolskie:
Opole (210)
Nysa (58)