Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Drogerie Jawa

Warszawa Ursus

109 dni temu

Stabilna i prężnie rozwijająca się Sieć Jawa, posiadająca blisko 56 Drogerii własnych i ponad 700 sklepów franczyzowych, będąca częścią grupy, do której należy czołowy dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków poszukuje doświadczonych, ambitnych i energicznych pracowników chcących uczestniczyć w unikalnym na polskim rynku projekcie.

Wyznajemy zasadę, iż kluczem do satysfakcji klientów jest dbałość o wysokie standardy zarządzania oraz rozwój swoich pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ursus

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych
  • weryfikacja sprzedaży i uzgadnianie utargów z kontami
  • wystawianie faktur sprzedaży za usługi zgodnie ze zleceniami, weryfikacja z  kontami
  • kontrola należności (w tym: uzgadnianie i potwierdzenia sald z kontrahentami)
  • archiwizacja dokumentów
Oczekiwania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    wykształcenie: średnie, mile widziane kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • dobra  znajomość pakietu MS Office- w szczególności Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • rzetelność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w miłym zespole
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (710)
Wałbrzych (59)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (163)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (795)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2032)
Radom (159)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (70)