Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowych

Talent IN

Warszawa

36 dni temu

Naszym Klientem jest Warszawskie Biuro Rachunkowe, które jest nowoczesną organizacją z miłą i koleżeńską atmosferą pracy. Z środwiskiem pracy, które wspiera swoich pracowników i dba o ich rozwój.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • prowadzenie księgowości klientów (KPiR, księgi rachunkowe, ryczałt),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, PIT),
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • kontakty z organami administracji (US, ZUS itp.),
  • podstawowa obsługa kadrowo-płacowa.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w księgowości (biuro rachunkowe),
  • znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu,
  • skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat lub kontakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (4 500 - 5 500 brutto, zleżenie od doświadczenia i umiejętności),
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze,
  • miłą atmosferę w ambinym i profesjonalnym zespole,

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy
Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Praca Młodszy Księgowy