Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy/a Specjalista/ka ds. Płac

ManpowerGroup
Warszawa
praca stacjonarna
3818 dni temu

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PAY/12/BRY

Zadania:
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zewnętrznych
  • Zgłaszanie/wyrejestrowywanie pracowników do/ z ZUS
  • Weryfikacja rozliczeń delegacji i wydatków
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS i PFRON
  • Wparcie merytoryczne pracowników w zakresie prawa pracy i administracji personalnej
Wymagania:
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w dużej firmie (min. 150 pracowników)
  • Dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego
  • Praktyczna znajomość programu kadrowo-płacowego TETA
  • Znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office
  • Znajomość ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych będzie atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:
  • Dynamiczna i pełna wyzwań praca w firmie będącej globalnym liderem w branży doradztwa personalnego
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
  • Umowa o pracę
  • Praca na pełen etat
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.