Najnowsze oferty pracy

  • Administrator Aplikacji

    Asseco Data Systems S.A.   Warszawa, ul. Adama Branickiego 13    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Zadania: wykonywanie podniesienia wersji systemu działającego na bazie Oracle za pomocą skryptów SQL przygotowanych przez producenta systemu, wykonywanie tworzenia lub kopii baz Oracle dla gotowych środowisk testowych i produkcyjnych, typowanie sytuacji nieoptymalnych i rozwiązywanie ich,...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Administrator Systemu Linux

SmartJob
Warszawa
5 000 - 6 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca zdalna
187 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje obowiązki:
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerów Linux
  • utrzymanie systemów VoIP/SIP/SMS
  • uczestnictwo w zespole tworzącym nowe rozwiązania w obszarze VoIP/SIP/SMS
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy systemów objętych nadzorem
  • tworzenie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji
  • wsparcie dla klienta wewnętrznego i biznesowego
  • udział we wdrożeniach dla klienta wewnętrznego i biznesowego
Wymagania konieczne:
  • doświadczenie w administracji systemami Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie
  • umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Wymagania dodatkowe:
  • znajomość PHP/Python/MySQL/Postgres
  • znajomość technologii VoIP/SIP
  • znajomość technologii SMS
  • znajomość ogólnych zagadnień telekomunikacyjnych
Oferujemy:
  • praca 100% zdalna
  • dowolna forma współpracy
  • stabilne zatrudnienie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwój i współpracę z ekspertami chętnie dzielącymi się swoją wiedzą
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zapoznałem się z poniższą informacją.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Smart Job Katarzyna Firlong z siedzibą przy ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa. Ponadto, informujemy, że:
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu zebrania informacji o potencjalnych kandydatach do pracy oraz w celach rekrutacyjnych], na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 5 lat od czasu ich zebrania.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres e-mail rekrutacja@smartjob.pl
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.
  • Decyzje dotyczące dalszych kontaktów w celach rekrutacyjnych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości zgodnie z art. 6 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z 27 kwietnia 2016 roku.