Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy Analityk ds. Sprzedaży Eksportowiej
Grupa Inter Cars
Warszawa
56 dni temu

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Poszukiwany kandydat będzie wspomagał swoja pracą zarówno Dział Eksportu, który zajmuje się eksportem bezpośrednio z centrali, jak i nadzorem nad niektórymi spółkami grupy Inter Cars.

Lubisz analizować dane, wyciągać wnioski lub po prostu lubisz pracę z dużą ilością danych liczbowych? Dodatkowo chcesz wykorzystywać język angielskiego w codziennej pracy? To zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Przyszłe zadania:

  • Analizowanie sprzedaży eksportowej i tworzenie wielopoziomowych raportów
  • Analiza cen i kalkulacja cenników
  • Analizowanie, uzupełnianie oraz tworzenie pakietów rabatowych
  • Współpraca z filiami krajowymi w ramach działań związanych z eksportem
  • Współpraca i wsparcie Agentów pracujących bezpośrednio na danym rynku zagranicznym

Oczekujemy:

  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Biegłej znajomość programu Excel - weryfikowany na spotkaniach on-line
  • Umiejętności analizowania dużych ilości danych i samodzielne wyciąganie wniosków z przeprowadzanych analiz
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Dogodną lokalizację biura w Galerii Młociny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania ciekawych projektów
  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową

Poznaj

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.