Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy analityk sprzedaży
Grupa Inter Cars
Łódź
młodszy specjalista (junior)
umowa o pracę
Praca częściowo zdalna - Możliwość pracy hybrydowej
2 dni temu

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność, oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.

Młodszy analityk sprzedaży
Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

 • przygotowywanie danych do budowania planów sprzedażowych
 • wsparcie przy analizie zakupów i sprzedaży
 • analizowanie warunków handlowych i cen
 • proponowanie usprawnień wpływających na lepsze standardy sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:

 • umiejętności tworzenia raportów i analiz rynkowych
 • skuteczność działań, samodzielność, systematyczność
 • efektywnej organizacji pracy
 • bardzo dobrą znajomość MS Excel
 • znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

 

Osobom spełniającym powyższe wymagania, oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • pakiet benefitów pozapłacowych
 • wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
 • nowoczesne narzędzia pracy
 • po okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowym
 • lokalizacja biura: Łódź ul. Traktorowa 119

 APLIKUJ 

 

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

 

Poznaj

Grupa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.

Podobne oferty