Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Architekt Systemów IT

Apteka Dr.Max
Kraków
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
rekrutacja online
687 dni temu

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Obowiązki:
  • Definiowanie architektury oprogramowania i rozwiązań integracyjnych dla sieci Dr. Max często we współpracy z Grupą Dr.Max oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Kierowanie pracami projektowymi oraz zarządzanie mniejszymi projektami
  • Identyfikowanie odpowiedniej architektury oprogramowania w oparciu o wymagania/specyfikację projektu
  • Wsparcie w projektowaniu funkcjonalności systemów IT, m.in. w obszarze e-commerce
  • Uczestniczenie w procesie tworzenia oraz weryfikacji specyfikacji oprogramowania w celu zapewnienia wymaganej funkcjonalności
  • Tworzenie oraz utrzymywanie szczegółowej dokumentacji technicznej zgodnie ze sztuką
  • Koordynacja prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych
  • Zapewnienie integralności systemów IT, architektury oprogramowania oraz sprawdzenie jej zgodności ze specyfikacją
  • Udział w testach integracyjnych
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Min. rok (junior)/3 lata (regular) na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej
  • Ogólna znajomość procesów biznesowych w złożonej organizacji
  • Znajomość przynajmniej dwóch kompleksowych systemów IT klasy ERP, POS, WMS, FI, CMS oraz systemów wspomagających
  • Znajomość zasad działania rozwiązań oraz procesów e-commerce
  • Znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk w projektowaniu oprogramowania oraz baz danych
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Znajomość różnych typów API (REST, SOAP, WCF itp.)
  • Znajomość różnych formatów wymiany danych (XML, JSON, oData, CSV itp.)
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, SoapUI, GitLab/GitHub
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, umiejętność nadawania pomysłom konkretnej formy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, efektywność i dynamika w działaniu
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop)
Oferujemy:
  • Multisport – dofinansowanie do karty sportowej
  • Lux-Med – prywatna opieka medyczna
  • TUIR WARTA S.A.– grupowe ubezpieczenie na życie
  • eTutor – kursy języków obcych
  • Program wsparcia pracowników – możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, finansowego, psychologicznego
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie) – stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne wewnętrzne i zewnętrzne
  • Paczki świąteczne – dodatkowe upominki rzeczowe dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Bonusy świąteczne – dodatkowe świadczenia pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne – odskocznia od codziennych obowiązków i szansa na odprężenie się na koszt pracodawcy
  • Wczasy pod gruszą – odpoczynek dofinansowany przez pracodawcę
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci – dodatek do kolonii i obozów dla Twoich pociech
  • Darmowy parking – dostępne miejsca parkingowe tuż przy wejściu do firmy

Poznaj

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i za granicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy – najlepsi specjaliści!

Dr.Max rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2005 roku i od tego momentu nieustannie się rozwija. Aktualnie Dr.Max jest jedną z największych sieci w kraju, posiadającą niemal 600 aptek franczyzowych, w których zatrudnionych jest ponad 4 000 pracowników.