Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Grafik w Dziale Marketingu

IKS 2 Mucha Sp. J.

Mikołów

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2524209, z dnia 2019-06-10

W branży dziecięcej działamy już ponad 25 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zaowocowało stworzeniem naszych własnych marek produktów i akcesoriów dla dzieci. Obecnie w naszym portfolio mamy cztery marki – Camini, Caretero, Toyz i Sensillo. Zaufały nam już tysiące rodziców w Polsce i Europie. Nie ma dla nas większej motywacji. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kreatywnych pracowników, którzy będą potrafili wykorzystać posiadaną już wiedzę, a także chętnie uczyć się i zdobywać nowe kwalifikacje.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu
  • Dbanie o spójność wizerunku oraz designu wszystkich naszych marek
  • Przygotowywanie i adaptacja materiałów graficznych na potrzeby: promocji online (banery reklamowe, newslettery), reklam prasowych, ulotek, katalogów
  • Opracowywanie etykiet, opakowań, instrukcji obsługi według ustalonego layoutu
  • Prace biurowe związane z oprawą graficzną
  • Śledzenie trendów w branży dziecięcej

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB:

  • Kreatywnych, z wyczuciem kolorów i obdarzonych zmysłem estetycznym
  • Z praktyczną znajomością pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • Ze znajomością Pakietu MS Office
  • Z podstawową znajomością zasad składu DTP
  • Z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie prac graficznych – portfolio
  • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (przynajmniej B1)
  • Z umiejętnością prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Samodzielnych, wykazujących zainteresowanie poszerzaniem swojej wiedzy

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość podstaw HTML
  • Zainteresowanie fotografią, obsługa aparatu fotograficznego typu lustrzanka
  • Praktyczne umiejętności z zakresu rysunku i ilustracji

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrażające w branżę i przygotowujące do pracy
  • Współpracę bezpośrednio z działem marketingu i sprzedaży
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji ciekawych projektów
  • Wpływ na design i wygląd naszych kolekcji produktów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

W branży dziecięcej działamy już ponad ćwierć wieku. Zaczynaliśmy w 1991r. jako firma rodzinna. Dziś zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów w różnych dziedzinach – doświadczonych ekspertów i młodych entuzjastów. Niezmienne pozostały zasady: korzystne ceny, bogata oferta oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego partnera.

Prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów dla niemowląt i małych dzieci. Katalog oparty jest na popularnych markach dziecięcych. Uzupełniają go produkty mniejszych, obiecujących firm krajowych. Znajdziesz w nim: wózki, foteliki, meble, tekstylia, zabawki, akcesoria i inne produkty. Dzięki temu oferta współpracujących z nami sklepów może być naprawdę zróżnicowana i konkurencyjna.

Od 2009 roku systematycznie rozwijamy ofertę Marek Własnych IKS2. Stawiając na połączenie dobrych cen z wysoką jakością, w krótkim czasie stworzyliśmy jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych: Caretero, Toyz i Sensillo. Z naszych produktów korzystają dziś tysiące maluchów w wielu krajach.

Zaopatrujemy hurtownie artykułów dziecięcych oraz sklepy stacjonarne i internetowe na terenie Polski oraz Europy – m.in. w Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, Norwegi, Finlandii, na Węgrzech, Ukrainie, we Włoszech i w wielu innych krajach.

Zaufanie jakim obdarzyli nas Kontrahenci oraz Rodzice zaowocowało takimi wyróżnieniami jak: Gazela Biznesu czy Laur Konsumenta. Jednak najważniejsze są pozytywne opinie jakie otrzymujemy od nich każdego dnia.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest IKS 2 Mucha Sp. J..