Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy Inżynier Mechanik
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Wrocław
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
35 dni temu
Młodszy Inżynier Mechanik
MIEJSCE PRACY: Wrocław
OPIS STANOWISKA:
 • Udział w nadzorze nad eksploatacją urządzeń energetycznych w zakładzie przemysłowym (m.in. kotłownia wodna i parowa, sieć C.O., odbiorniki i wymienniki ciepła, sieć gazowa, instalacja wentylacji i odpylania, pompownia wody przemysłowej, stacja wody pitnej, instalacja kanalizacji wewnętrznej)
 • Udział w organizowaniu prac zespołu wykonawczego
 • Udział w opracowywaniu kosztorysów i ofert w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych i organizacyjnych robót w branży mechanicznej
 • Udział w planowaniu i składaniu zapotrzebowań na zasoby (zespoły wykonawcze, materiały, usługi)
 • Udział w prowadzeniu dokumentacji projektowej i poprojektowej
WYMAGANIA:
 • Wykształcenie techniczne (preferowane mechanika, energetyka) lub student ostatniego roku studiów
 • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
 • Chęć rozwoju w branży mechanicznej, zwłaszcza w obszarze urządzeń energetycznych
 • Mile widziana praktyka w realizacji projektów technicznych 
 • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D2
 • Dobra znajomość MS Office 
 • Zaangażowanie, silna motywacja, zdolności organizacyjne

 

OFERUJEMY:
 • Kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku Inżyniera Mechanika
 • Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – w zależności od preferencji
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
 • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
 • Dofinansowanie kursów i szkoleń zawodowych
 • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
 • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

 

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPiA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

 

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne (CV, dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie, uprawnienia i kwalifikacje, list motywacyjny etc.) zgadzasz się na przetwarzanie przez Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pożarowej 6 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.is-polska@bilfinger.com
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Poznaj

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Podobne oferty