Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego

Fibar Group S.A.

Poznań

27 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Poznań
  • Obowiązki:
  • udzielanie informacji produktowych Klientom końcowym oraz sieci dystrybucji (B2B),
  • wyszukiwanie błędów i zgłaszanie ich do rozwiązania,
  • zgłaszanie pomysłów na ulepszenie procesu obsługi,
  • spełnianie założonych KPI jakościowych i ilościowych na danym stanowisku
  • Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • min. 2-letniego doświadczenia w doradztwie technicznym lub współpracy z klientami,
  • wykształcenie techniczne będzie mocnym atutem,
  • co najmniej podstawowej znajomości urządzeń sieciowych,
  • zdolności szybkiego uczenia się,
  • dobrej organizacji pracy,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych,
  • samodzielnego i aktywnego podejścia do powierzonych zadań
  • znajomość branży automatyki budynkowej
  • Oferujemy:
  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,
  • szerokie portfolio projektów z branży Smart Home,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • nauka języków obcych,
  • szkolimy "na miękko" i techniczne,
  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową -
  • dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport,
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik.
  • po pracy chętnie się integrujemy.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (696)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (148)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2167)
Radom (169)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (81)