Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Kierownik Oferty / Specjalista ds. Oferty

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/KWMKO
Twoje Zadania:
  • Konfiguracja, wdrażanie i utrzymywanie: promocji, ofert, produktów billingowych i usług dodatkowych w obszarze B2C.
  • Nadzór nad jakością i poprawnością działania stworzonych promocji
  • Testowanie ofert B2C
  • Wsparcie Linii Biznesowych w zakresie przygotowywania regulaminów promocji
  • Koordynacja wdrożeń nowych cenników
  • Wykonywanie analiz
  • Udział w projektach
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (lub student ostatnich lat): preferowane kierunki ścisłe
  • Bardzo dobra znajomość  MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Umiejętności analityczne (umiejętność przygotowywania raportów i zestawień)
  • Rzetelne podejście do powierzonych zadań, sumienność
  • Nastawienie na rozwój umiejętności
  • Komunikatywność
  • Znajomość S2K/NBS/MBS lub/i Pers będzie atutem

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds. Promocji to osoba, która jest odpowiada za koordynowanie działalności promocyjnej firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie kampanii promocyjno - reklamowej i gadżetów promocyjnych, kontakty z mediami (baza, recenzje, wywiady, pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych – negocjacje, tworzenie umów, koordynowanie procesu realizacji umowy), ...
Specjalista ds. Promocji Praca Specjalista ds. Promocji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Polkomtel Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)