Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant ds. Wdrożeń Warszawa
Młodszy Konsultant Biznesowy ds. Zarządzania Projektami

Eklektika Learning&Business Solutions
Warszawa
praca stacjonarna
3250 dni temu

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikat KRAZ: 10374.

Nasz Klient międzynarodowy dostawca oprogramowania do zarządzania projektami, aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KB/05/15

Zadania:
  • Analiza potrzeb klienta, zbieranie potrzebnych informacji, przeprowadzanie wywiadów z potencjalnymi użytkownikami, przygotowanie klienta przed wdrożeniem systemu;
  • Udział we wdrożeniach systemów do zarządzania projektami jako członek zespołów projektowych – klienci w Polsce i zagranicą;
  • Współpraca z działem sprzedaży, wdrożeń, inżynierami serwisu i innymi osobami zaangażowanymi w dany projekt;
  • Przygotowywanie raportów, współudział w testowaniu oprogramowania;
  • Stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy;
  • Udział w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach branżowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - techniczne, ekonomiczne (zarządzanie);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (potrzebna do codziennej komunikacji w firmie oraz do komunikacji z klientami);
  • Przynajmniej1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne: nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami, komunikatywność; umiejętność szybkiej adaptacji w nowym otoczeniu; empatyczność i asertywność w kontaktach z klientami;
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami będzie traktowana jako dodatkowy atut;
  • Znajomość systemów do zarządzania projektami mile widziana (szczególnie MP);
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży zagranicznych.
Oferujemy:
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami;
  • Możliwość udziału w wielu tematycznych seminariach i konferencjach na całym świecie;
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Ścieżka kariery w kierunku Project Management.
  • Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Wesoła
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Eklektika HR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Filtrowa 67/42, 02-055 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.