Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy konsultant w dziale Audytu

Rödl & Partner

Poznań

4 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym.Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Poznań
OFERUJEMY
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)
Poszukiwane kompetencje
  • student V roku lub absolwent studiów o profilu ekonomicznym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości lub audycie
  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym
  • swobodną komunikację biznesową i udzielanie Klientowi informacji zwrotnej
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zakres obowiązków
  • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów
  • kontakt z Klientami - także obcojęzycznymi
  • sporządzanie raportów z realizowanych projektów
  • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami w terminowej realizacji zleceń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 DOŁĄCZ DO NAS

Poznaj

Dlaczego warto?

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje z powodzeniem od ponad 25 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.

Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Nasi prawnicy, doradcy podatkowi, specjaliści w zakresie doradztwa biznesowego i IT oraz biegli rewidenci świadczą usługi w 108 biurach w 50 krajach. Zatrudniamy 4500 pracowników, którzy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokPoznajmy się
KrokOko w oko z przełożonym
KrokWitamy w Rödl & Partner
KrokTo jeszcze nie koniec…

Opinie pracowników

Edyta Przybyła

Młodsza Księgowa

Rödl & Partner to miejsce, w którym w gronie specjalistów i wspaniałych ludzi mogę przekładać wiedzę na praktykę, jak również zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Firma stawia na kompleksową obsługę Klienta zarówno krajowego jak i zagranicznego dzięki czemu mogę uczestniczyć w wielu różnorodnych procesach i każdego dnia się rozwijać…

Justyna Pomorska-Porębska

Manager, doradca podatkowy

Moja przygoda z Rödl & Partner rozpoczęła się dziesięć lat temu. W tym okresie miałam możliwość pracy na różnych stanowiskach począwszy od Praktykanta aż do Menagera. W Rödl & Partner zdobyłam szerokie umiejętności i bogate doświadczenie pod okiem nie tylko specjalistów ale jednocześnie wspaniałych i zaangażowanych ludzi. Każde dzień pracy to nowe wyzwania zawodowe, które daje mi wiele radości i satysfakcji. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że Rödl & Partner to przestrzeń, w której tworzą się zarówno relacje biznesowe, zawodowe jak i koleżeńskie. Dla każdego kto chce zdobywać doświadczenie i podejmować wyzwania w branży doradczej Rödl & Partner jest świetnym wyborem!

Więcej

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

Specjalista do spraw sprawozdawczości finansowej, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za przygotowywanie sprawozdań finansowych zarówno dla władz wewnętrznych, jak i zewnętrznych instytucji kontrolnych. Specjalista generuje także okresowe raporty, dotyczące wyników finansowych banku. Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej opracowuje procedury wewnętrzne, mające możliwie zmaksymalizować ...
Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej Praca Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (603)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (216)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (752)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1842)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (59)