Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Konsultant Wdrożeniowy/Konsultant Wdrożeniowy

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa, Warszawa Wesoła
praca stacjonarna
4836 dni temu

Ogłoszenie numer: 134946, z dnia 2011-02-21

Eklektika Academy of Human Resources jest częścią grupy Eklektika. Prowadzimy profesjonalne doradztwo dla firm z zakresu rekrutacji, HR i szkoleń.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Wesoła

Nr Ref.: C86497

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, wdrożeń, inżynierami serwisu i innymi osobami zaangażowanymi w dany projekt;
  • Analiza potrzeb klienta, zbieranie potrzebnych informacji, przeprowadzanie wywiadów z potencjonalnymi użytkownikami, przygotowanie klienta przed wdrożeniem systemu;
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji o funkcjonalności systemów;
  • Opracowanie dokumentacji i materiałów szkoleniowych;
  • Przygotowywanie raportów, współudział w testowanie oprogramowania;
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu;
  • Stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy;
  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - techniczne, ekonomiczne (zarządzanie);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (potrzebna do codziennej komunikacji w firmie);
  • Przynamniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie konsultingowej (mile widziane IT);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemów do zarządzania projektami mile widziana (szczególnie MP).

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami;
  • Możliwość udziału w wielu tematycznych seminariach i konferencjach na całym świecie;
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Ścieżka kariery w kierunku Project Management;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet socjalny.