Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy koordynator ds. rozwoju systemów IT
mFinanse S.A.
Łódź
kierownik/koordynator
67 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum
  • Swobodny dress code
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy mBanku
  • Pyszną kawę i owoce
miejsce pracy: Łódź , Nr ref.: IT_06.2021
Zakres obowiązków w obszarze biznesowym:
  • analizowanie wymagań biznesowych i istniejących procesów biznesowych,
  • współtworzenie specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z dostawcami oprogramowania,
  • sporządzanie dokumentacji wew. organizacji,
  • wsparcie zespołów biznesowych w zakresie prowadzenia testów,
  • analizowanie wymagań i problemów użytkowników systemu.
Zakres obowiązków w obszarze projektowym:
  • opracowywanie, analizowanie i wdrażanie planów produkcji oprogramowania,
  • kontrolowanie realizacji poszczególnych etapów projektów z wykorzystaniem metodyk zwinnych np. Agile
  • nadzorowanie realizacji działań związanych z zapewnieniem jakości w ramach projektów,
  • identyfikowanie potrzeb biznesowych organizacji i prowadzenie negocjacji związanych z zakresem realizacji projektu,
  • przygotowywanie raportów z realizacji projektu i nadzorowanie tworzonej dokumentacji,
  • koordynowanie projektów zamawianych u dostawców zewnętrznych,
  • raportowanie i kontrola budżetów IT.

Poznaj

Dlaczego warto?

mFinanse, jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy blisko 160 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryje się pozyskiwanie Klientów, badanie potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań. Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie dołącz do nas.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznanie z aplikacjami i wybór kandydatów
Krok Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
Krok Rozmowa z bezpośrednim przełożonym
Krok Rozmowa z Dyrektorem Regionalnym
Krok Informacja zwrotna z wynikiem rekrutacji