Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
ESA Logistika
Gliwice
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
15 dni temu

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycji drogowej (Kraków, Gliwice), spedycji morskiej i lotniczej (Piaseczno), transportu specjalnego oraz magazynowe w Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie, Radomiu, Żyrardowie, Dobrej, Mszczonowie, Poznaniu i Emilianowie.

APLIKUJ DO NAS A NIE BĘDZIESZ TEGO ŻAŁOWAĆ!

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Gliwice
Twój  zakres obowiązków:
 • kontrola merytoryczna dokumentów księgowych,
 • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
 • przygotowanie prostych raportów w excelu,
 • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów firmowych, w tym archiwizacja dokumentów,
 • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego,
Wykształcenie i doświadczenie oraz dodatkowe umiejętności:
 • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe lub ukończone kursy księgowe,
 • min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym, finansowym lub administracji,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym ale pozwalającym na podstawową komunikację zawodową (min. A2),
 • znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,
 • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
 • umiejętność pracy pod presją czasu,
 • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,
 • mile widziana doświadczenie w pracy na systemie OPTIMA,
To oferujemy
 • Bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz benefity (opieka medyczna, opieka prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej Medicover, świąteczna karta przedpłacona oraz comiesięczne zasilenie karty kultura w ramach ZFŚS),
 • Umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, chociaż naszą intencją jest długofalowa współpraca,
 • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 7:00 – 9:00,
 • Możliwość uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,
 • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Drogi Kandydacie, dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” a w przypadku Twojego zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dodatkowe umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

oraz informujemy, że:

- wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym, a w przypadku zainteresowania, również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

- masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do na adres e-mail szczygiel.angelika@esa-logistics.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

- Administratorem Twoich danych osobowych jest ESA s. r.o. Sp. zo.o. Oddział w Polsce (dalej „Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail szczygiel.angelika@esa-logistics.eu

- Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesów rekrutacyjnych i są one przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).- do Twoich danych będą mieć dostęp nasi pracownicy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (np. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki związane z procesem rekrutacji.

- Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażenia twojej zgody

- Twoje dane nie będą przekazywane do podmiotu i/lub państwa trzeciego

Przysługuje Ci prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Brak zgody na przetwarzanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Zapewniamy, że twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Poznaj

ESA Logistika

Podobne oferty