Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Księgowy z j. francuskim

Domino Executive Search

Poznań

34 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Shared Service Center w Poznaniu, poszukujemy osoby
na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych,
  • Kontrola płatności,
  • Uzgadnianie sald kont,
  • Kontakt z innymi oddziałami firmy,
  • Wsparcie innych działów w procesie zamknięcia miesiąca
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Wsparcie w procesie wdrożenia systemu SAP
Poszukujemy osób które:
  • Posługują się językiem francuskim,
  • Posługują się językiem angielskim,
  • Znają system SAP,
  • Posługują się pakietem MS Office, a w szczególności programem Excel,
  • Posiadają wiedzę z rachunkowości na dobrym poziomie,
  • Mają doświadczenie w księgowości lub pracy w SSC,
  • Chcą się rozwijać,
  • Potrafią budować efektywne relacje z innymi.
Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, będącej liderem w branży,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu otwartym na różnorodność,
  • Możliwość uczestnictwa w tranzcycji procesów księgowych ze spółek europejskich,
  • Atrakcyjną, jasną ścieżkę kariery,
  • Bogaty pakiet benefitów w tym min.: opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na
  • życie, karta Multisport, dofinansowania do wypoczynku i dalszej edukacji w formie kursów i
  • studiów,
Domino Polska Sp. z o.o.
ul. Taczaka 24 ; 61-737 Poznań POLAND, tel: +48 22 30 476, Mob : +48 694 670 640
m.zwolak@dominopolska.pl; www.dominopolska.pl

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (696)
Wałbrzych (46)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (138)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (107)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (869)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1832)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (114)
Nysa (20)