Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Księgowy z Językiem Niemieckim

Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

304 dni temu

Znasz język niemiecki? Chcesz rozpocząć karierę w księgowości?

Cenisz dobrą atmosferę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?

Liczysz na solidne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju?

Kraków
Nr ref.: 5420

Wymagania:

  • Min. dobra znajomość języka niemieckiego
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości lub dowolnej pracy biurowej
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości finansowej z wykorzystaniem systemu SAP - procesy zobowiązań, należności lub księgi głównej
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (biura zagraniczne) w języku obcym

PTP – Purchase To Pay

  • Księgowanie faktur przychodzących
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Rozliczenia międzyokresowe

OTC – Order To Cash

  • Księgowanie faktur wychodzących
  • Wystawianie faktur dla Klientów
  • Rozliczanie kont klientów, rozliczenia z BSP/CASS, rozliczenia sprzedaży
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald
  • Ściąganie należności

RTR – Record To Report

  • Rozliczanie kont księgi głównej
  • Księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Sprawdzanie opłat bankowych
  • Przygotowywanie transferów bankowych i deklaracji podatkowej
  • Rozliczanie umów barterowych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
  • Solidne wdrożenie do pracy i szkolenia zaawansowane
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Pracę w przyjaznym zespole, w bardzo dobrej atmosferze
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Unikalny pakiet benefitów
  • Elastyczny, dzienny czas pracy, sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Stabilne zatrudnienie

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (54)
Legnica (68)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (183)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1732)
Radom (71)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)