Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    18 godz.
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Kierownik Zespołu Call Center Katowice
Młodszy Lider Zespołu Sprzedażowego w Call Center

Krajowy Rejestr Długów
Katowice
praca stacjonarna
2897 dni temu

Pracuj z Najlepszymi!

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA

Jesteśmy pierwszym, największym i najbardziej rozpoznawalnym biurem informacji gospodarczej. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku. Rosnące grono klientów stawia przed nami nowe wyzwania i pozwala doskonalić nasze umiejętności a także stwarza nowe miejsca pracy.

Dołącz do naszego zespołu, jako:

Miejsce pracy: Katowice

Czym zajmuje się Młodszy Lider Zespołu Sprzedażowego?
  • aktywnie pozyskuje i sprzedaje produkty Krajowego Rejestru Długów do sektora B2B,
  • jest odpowiedzialny za realizację własnego celu sprzedażowego,
  • koordynuje osiąganie założonych planów sprzedaży podległego zespołu,
  • buduje swój zespół przy wsparciu działu rekrutacji lub za pomocą rekomendacji własnych,
  • wdraża nowe osoby w zespole,
  • rozwija kompetencje podległych pracowników poprzez coaching i motywowanie,
  • zarządza pracą podległego zespołu sprzedażowego,
  • kształtuje pozytywny wizerunek firmy.
Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:
  • zarządzałeś zespołem sprzedażowym min. 1 rok – warunek konieczny,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • posiadasz doświadczenie  w sprzedaży telefonicznej,
  • jesteś zorientowany na osiąganie celów i samodzielny w realizacji zadań,
  • umiesz obsługiwać komputer (MS Office, Word, Excel, Outlook),
  • wiesz jak motywować swój zespół,
  • potrafisz pracować pod presją czasu.
Możemy Tobie zaoferować:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz szkolenia rozwojowe,
  • wsparcie doświadczonych menagerów,
  • dostęp do unikalnego na polskim rynku know-how,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • stacjonarną pracę od pn.-pt. w godz 7:30 – 15:30.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie CV KRD proszę dołączyć do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRD BIG SA dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”.