Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy lub Specjalista ds. Rekrutacji

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice

4 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: SR/JZ
Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie Kandydatów za pomocą Direct Search, bazy Kandydatów, social mediów, portali branżowych i innych źródeł, które uznasz za efektywne,
  • kontakt z pracodawcami i Kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacji,
  • realizację celów rekrutacyjnych,
  • uczestniczenie w wewnętrznych projektach HR,
  • współtworzenie pozytywnej atmosfery pracy i wzajemnego wsparcia wśród zespołu :)
Wymagania:
  • pozytywne podejście do życia, do ludzi, do pracy :) - warunek konieczny,
  • chęć do aktywnego działania, poszukiwania nowych rozwiązań,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży lub doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • koncentracja na realizacji celów,
  • umiejętność samoorganizacji i zarządzania swoim czasem pracy.
Firma oferuje:
  • ciekawe projekty w Polsce i zagranicą,
  • podstawę wynagrodzenia+ nieograniczone premie (% od zrealizowanego wyniku),
  • wyjazdy integracyjne ( był już m.in. Flyspot, Off road, Wakeboard, Rafting, Narty, Snowboard i czekamy na więcej :D )
  • dofinansowanie do posiłków i nauki j. angielskiego z native speakerem, owoce w pracy.
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w trybie home office.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (644)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (773)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1704)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (116)