Praca.pl Praca Podlaskie Białystok Młodszy Programista Białystok
Młodszy Programista Aplikacji Wbudowanych

AquaRD Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
1662 dni temu

Jeśli uważasz, że potrafisz programować, lubisz wyzwania i nowoczesne technologie informatyczne, a przede wszystkim nie boisz się nauki, sprawdź się jako programista tworzący nowoczesne rozwiązania informatyczne w obszarze telekomunikacji i przemysłu.

Firma AquaRD Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki na stanowisku:
  • Udział w projektach zakresu embedded systems.
  • Projektowanie oprogramowania.
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania.
  • Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz założeniami projektowym.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Dobra znajomość C++, C.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień programowania aplikacji embedded system.
Możliwości:
  • Zdobycia wiedzy z zakresu oprogramowania procesorów MSP430 i ARM.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu projektowania oprogramowania urządzeń o niskim poborze prądu.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu łączności bezprzewodowych: GPRS, NBIoT, CatM1, Bluetooth, ISM.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu protokołów komunikacji stosowanych w przemyśle.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu elektroniki.