Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Programista C# Łódź
Młodszy Programista C# / Salesforce

ImagineArt
Łódź
praca stacjonarna
2059 dni temu

Ogłoszenie numer: 2048831, z dnia 2018-09-03

ImagineArt

ImagineArt jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług w na platformę Salesforce.com oraz budowaniem aplikacji w technologii Microsoft .NET

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Rozwój istniejącego oprogramowania

  • Tworzenie nowych funkcjonalności

  • Rozwój osobisty

  • Poznawanie najnowszych technologii

Wymagania

  • Absolwent kierunku informatyka lub innego kierunku technicznego.

  • Znajomość C# lub Apex

  • Znajomość JavaScript, HTML, MSSQL

  • Znajomość programowania obiektowego

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum średnim

  • Doświadczenie w Angular.js bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

  • Staż dla osób bez doświadczenia zawodowego

  • Stabilną i długofalową współpracę

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach