• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista Front-end

Asseco Poland S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
1547 dni temu

Młodszy Programista

Front-end

Miejsce pracy: Wrocław
Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Masz pierwsze doświadczenia z Angularem? Chcesz rozwijać się technologiach frontendowych i pracować przy zintegrowanym systemie informatycznym, z którego korzysta w Polsce ponad 200 placówek ochrony zdrowia? Jeśli to brzmi ciekawie – zaaplikuj i poznaj szczegóły

Dowiedz się więcej o naszym systemie Asseco Medical Management Solutions:

Czym będziesz się zajmować?
  • Rozwojem oprogramowania wykorzystywanego w szpitalach, klinikach, centrach medycznych i ambulatoriach
  • Tworzeniem GUI w technologii HTML5 z wykorzystaniem Angular 8
  • Pracą w jednym z największych projektów w technologii Angular w Polsce (ok.3 tysiące widoków)
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie w technologiach webowych
  • Znajomość Angular 2+ (preferowana wersja 8)
  • Znajomość języka JavaScript
  • Doświadczenie z HTML5, CSS
Mile widziane będą:
  • Znajomość technologii JAVA
  • Wiedza w zakresie SQL i relacyjych baz danych
  • Znajomość technologii Flex / ActionScript
Benefity:
  • Szkolenia
  • Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Drużyna active team
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Kursy językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Wyjazdy integracyjne
  • Owocowe poniedziałki