Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała Programista C# Bielsko-Biała
Młodszy programista .Net/C# [rekrutacja online]

Rekord SI sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
rekrutacja online
1117 dni temu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych dla klientów z sektora administracji publicznej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych
  • Utrzymywanie i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Praca w kilkuosobowym zespole w metodyce SCRUM
Nasze wymagania
  • znajomość technologii .NET, .NET Core
  • znajomość języka C#
  • podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT
Mile widziane
  • znajomość Javascript, HTML5, CSS3
  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
Tak pracujemy nad projektem
  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • pair programming
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
Takie dajemy możliwości rozwoju
  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie
To oferujemy
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Współpracę z młodym i prężnym zespołem
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość pracy zdalnej do 3 dni w tygodniu (w czasie pandemii 100%)
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest REKORD SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bardzo prosimy o zamieszczenie w Pana/Pani ofercie pracy (w CV) informacji o następującej treści: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.