Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista .NET

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2052 dni temu

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: MPNET.18.08

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Preferowaną lokalizacją świadczenia usług jest Łomża. Pozostałe możliwe lokalizacje to Warszawa i Łódź. Istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej.

Realizowane zadania:
  • Praca w środowisku .NET i .NET Core przy rozwoju oprogramowania
Wymagania:
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, C#
  • Znajomość technologii MVC
  • Znajomość SQL (MS SQL lub PostgreSQL)
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj