Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Młodszy Programista PHP

Green Tech
Łódź
praca stacjonarna
5509 dni temu

Ogłoszenie numer: 62964, z dnia 2009-04-16

Green Tech

Firma Green Tech specjalizuje się w tworzeniu portali oraz aplikacji internetowych w oparciu o technologie open source bazujące na środowisku operacyjnym Linux. Poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za rozwój istniejącego już portalu internetowego i opiekę nad nim według wyspecyfikowanych potrzeb klienta.

Wymagania

  • dobra znajomość PHP5
  • dobra znajomość MySQL
  • znajomość HTML/CSS/JavaScript
  • znajomość środowiska GNU/Linux
  • komunikatywny angielski w mowie i piśmie
  • tworzenie dokumentacji w języku angielskim
  • dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Subversion)
  • umiejętność tworzenia skryptów powłoki
  • znajomość linuksowych narzędzi graficznych
  • kreatywność i samodzielność

Oferujemy

  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • pracę nad projektem z międzynarodowym zespołem