Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Programista SAP ABAP

Hicron Sp. z o.o.

Warszawa

176 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
O NAS

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Tworzenie oprogramowania w języku ABAP i SAPUI5 w technologii SAP
  • Realizacja zleconych zadań
  • Dbanie o wysoką jakość rozwiązań
  • Aktywny udział w ciekawych międzynarodowych projektach
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Umiejętność programowania obiektowego i znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • Znajomość języka programowania ABAP
Oferujemy
  • Wdrożenie do pracy w SAP oraz nauka języka ABAP
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole i udział w międzynarodowych projektach IT
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i osobistego w branży IT wraz z elastycznym grafikiem czasu pracy z możliwością Home Office
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne i sportowe itd.)
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas pracy

Poznaj

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.

Poznaj stanowisko: Programista SAP

Programista SAP bierze udział w projektach programistycznych w technologii SAP. Buduje i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, przeprowadza również ich testy. Programista SAP powinien mieć ukończone studia informatyczne. Poza tym powinien posiadać wiedzę z zakresu SQL oraz programować w językach Java i C++ . Ważna jest również znajomość języka angielskiego. Istotne na tym ...
Programista SAP Praca Programista SAP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (56)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (113)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (990)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2181)
Radom (179)
Płock (48)
Opolskie:
Opole (194)
Nysa (68)