Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Programista SAP ABAP

Hicron Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
O NAS

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Tworzenie oprogramowania w języku ABAP i SAPUI5 w technologii SAP
  • Realizacja zleconych zadań
  • Dbanie o wysoką jakość rozwiązań
  • Aktywny udział w ciekawych międzynarodowych projektach
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Umiejętność programowania obiektowego i znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • Znajomość języka programowania ABAP
Oferujemy
  • Wdrożenie do pracy w SAP oraz nauka języka ABAP
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole i udział w międzynarodowych projektach IT
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i osobistego w branży IT wraz z elastycznym grafikiem czasu pracy z możliwością Home Office
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne i sportowe itd.)
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas pracy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżących jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (w szczególności na wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Poznaj

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.

Poznaj stanowisko: Programista SAP

Programista SAP bierze udział w projektach programistycznych w technologii SAP. Buduje i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, przeprowadza również ich testy. Programista SAP powinien mieć ukończone studia informatyczne. Poza tym powinien posiadać wiedzę z zakresu SQL oraz programować w językach Java i C++ . Ważna jest również znajomość języka angielskiego. Istotne na tym ...
Programista SAP Praca Programista SAP

Aplikujesz na ogłoszenie