Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1358 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Extranet 3.0/12/2020

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie tworzymy Zespół na potrzeby realizacji projektu Extranet 3.0

i poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za cały cykl życia aplikacji - od tworzenia rozwiązań do jej utrzymania produkcyjnego,
  • analiza wymagań funkcjonalnych, technicznych oraz integracyjnych,
  • przygotowywanie projektów technicznych rozwiązań,
  • odpowiedzialność za dokumentację techniczną wymaganą w projekcie,
  • odpowiedzialność za jakość aplikacji w tym testy jednostkowe i integracyjne oraz wsparcie procesu testerów manualnych,
  • praca w ramach zespołu Scrum.
Poszukiwane kompetencje:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności programowania w języku PHP,
  • praktyczna znajomość Laravel, Lumen, REST API, standardu JSON, XML,
  • doświadczenie w korzystaniu z baz SQL,
  • znajomość framework’ów front-endowych (Angular, Vue),
  • doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak HTML, CSS, JavaScript,
  • dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych,
  • znajomość dużych systemów portalowych,
  • znajomość platformy JIRA i rozwiązań NoSql.
  • praktyczna znajomość narzędzi obsługi logów (np. Graylog).
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas trwania projektu - do czerwca 2022,
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,
  • możliwość skorzystania z pakietu pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • dodatkowe dni wolne w roku,
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito sp. z o.o., ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Uniwersytetów WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.

Siłą Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. są ludzie, ich talenty i ambicje.