Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista ds. eventów

    Cosmedica   Warszawa, ul. Annopol 17    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twoje Zadania: Współprowadzenie projektów w zakresie realizacji projektów eventowych w zakresie pielęgnacji urody, Przygotowywanie koncepcji i strategii eventów, Zarządzanie budżetem i kosztami eventów, Przygotowywanie raportów, analiz i podsumowań po każdym evencie, Koordynowanie...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Młodszy Specjalista ds. Marketingu Warszawa
Młodszy specjalisa w dziale PR i Marketingu

Axi Immo
Warszawa
praca stacjonarna
2959 dni temu

Ogłoszenie numer: 1068844, z dnia 2016-05-10

AXI IMMO Group jedna z wiodących na polskim rynku firm doradczych w sektorze nieruchomości komercyjnych poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PR & Marketing

Opis stanowiska

  • wsparcie przy pozycjonowaniu firmy i jej oferty
  • pomoc w zarządzaniu stroną internetową i bazami danych firmy
  • współredagowanie tekstów na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w języku polskim i angielskim
  • przygotowywanie broszur/ulotek/prezentacji dotyczących różnego typu inwestycji
  • tworzenie newsletterów i organizacja e-mailingów
  • reaserch rynku w celach marketingowych
  • pomoc w organizacji eventów i konferencji

Wymagania

  • osoba z 2-3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w sektorze nieruchomości
  • umiejętność pisania tekstów
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • zdolności organizacyjne, dokładność i systematyczność
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • biegła obsługa MS Office
  • umiejętność realizowania wielu zadań jednocześnie
  • proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • samodzielność, inicjatywa i entuzjazm w działaniu
  • umiejętność współpracy w zespole