Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń

    Medicover Fitness & Gym   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich głównych zadań należeć będzie: Obsługa rozliczeniowa umów z klientami - fakturowanie zamówień, wystawianie proform, faktur korygujących, rozliczanie zwrotów dla zakupów przez systemy płatności internetowych (PayU, Przelewy24). Aktywacja karnetów sportowych na kolejne okresy...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Specjalista ds. Umów / Kontraktów Kraków
Młodszy Specjalista ds. Analiz Kontrolingowych

PGE Energia Ciepła S.A.
Kraków
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
806 dni temu

PGE Energia Ciepła jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży energetycznej i jednym z największych pracodawców w Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy.

Jako Grupa Kapitałowa PGE inwestujemy w przyszłość - zarówno w odnawialne źródła energii, elektromobilność, start-upy, jak i w ciągły rozwój naszych pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PGEEC/CEN/KH/01/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja aktualizacji umów ze spółkami zależnymi oraz z oddziałami.
  • Odpowiedzialność za uzgodnienia zapisów oraz zmian umów SLA ze stronami.
  • Rozliczanie umów wewnątrzgrupowych.
  • Raportowanie kluczowych wskaźników SLA i raportów do Spółek.
  • Rozliczanie kosztów na produkty.
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz ekonomicznych, zapewnianie spójności oraz zgodności z wynikami księgowymi.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów zewnętrznych (m.in. do GUS, URE, ARE).
  • Kalkulacje cen SLA i wsparcie w procesie negocjacji i centralizacji nowych obszarów działalności oraz wsparcie procesu kapitalizacji kosztów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne lub prawnicze).
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku specjalisty w obszarze controllingu/finansów lub wsparcia projektów.
  • Znajomość problematyki sprawozdawczości, raportowania i analiz finansowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word).
  • Umiejętność budowania dobrych relacji, ukierunkowanie na klienta, komunikatywność.
  • Znajomość SAP (FI, CO, SD) będzie dużym atutem.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.