Młodszy specjalista ds. badań urządzeń technicznych

Urząd Dozoru Technicznego

Poznań

1 dzień temu

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Działu Badań Laboratoryjnych w Oddziale UDT w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 60.1/19/11/2019
Kluczowe obowiązki:
  • Wykonywanie badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) urządzeń elektronicznych w odniesieniu do wymagań norm zharmonizowanych z Dyrektywą 2014/30/EU - badania wykonywane w laboratorium stacjonarnym.
  • Wsparcie merytoryczne klientów podczas wykonywania badań.
  • Dbanie o sprawność i ważność metrologiczną wyposażenia pomiarowo-badawczego wykorzystywanego podczas badań EMC.
  • Ocena zgodności i certyfikacja wyrobów ww.
Nasze oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika).
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku laboratoryjnym.
  • Umiejętność czytania norm i przepisów technicznych.
  • Zdolności techniczno – manualne.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Myślenie analityczne i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  1. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o ponad 105-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  2. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV w języku polskim) prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).

Poznaj

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych