Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy / Specjalista ds. Budowlanych w Pionie Produkcji i Technologii Cementu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Rudniki k Częstochowy

264 dni temu

CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie. CEMEX Polska należy do czołówki krajowych producentów cementu, betonu i kruszyw oraz do grona liderów zrównoważonego rozwoju. W naszych licznych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym w Warszawie zatrudniamy blisko 1200 osób.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rudniki k Częstochowy

Główne zadania:
  • Prowadzenie ksiąg budynków i budowli istniejących na terenie zakładu,
  • Koordynacja i kontrola realizacji inwestycji w zakresie budowlanym,
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe realizacji budowlanego zakresu inwestycji i remontów budynków oraz obiektów budowlanych,
  • Rzeczowe opracowania zakresów prac budowlanych,
  • Koordynacja realizacji prac budowlanych z innymi wykonawcami lub komórkami prowadzącymi produkcję,
  • Tworzenie wniosków inwestycyjnych w zakresie budowlanym.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: preferowany kierunek budownictwo,
  • Preferowane doświadczenie pracy z dokumentacją budowlaną,
  • Wymagane uprawnienia ogólno-budowlane lub gotowość do ich zdobycia w krótkim czasie,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • Znajomość przepisów BHP,
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu;
  • Rozległą sieć międzynarodowych kontaktów;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz rozbudowane usługi dla pracowników.
W naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności.

Oferta skierowana jest również do Kandydatów/ek z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa („Spółka”), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)”. Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę.”

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Kierownik Nadzoru Inwestycji

Kierownik do spraw nadzoru inwestycji jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie przebiegu realizacji danego przedsięwzięcia pod kątem zgodności z harmonogramem i jakości pracy jednostek wykonawczych. Kierownik nadzoruje wykonawstwo inwestycji od momentu powstania planu jego realizacji aż do przekazania gotowego dzieła odbiorcy. Jest to stanowisko wiążące się z dużą odpowiedzialnością, osoba na nim obsadzona porównuje założenia ...
Kierownik Nadzoru Inwestycji Praca Kierownik Nadzoru Inwestycji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (849)
Wałbrzych (53)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (121)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (168)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (57)