Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Ewidencji Dokumentów

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań

431 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • przyjmowanie, weryfikowanie, segregowanie, rejestrowanie, dekretowanie oraz rozdzielanie korespondencji przychodzącej do firmy
  • archiwizacja dokumentów
  • ścisła współpraca z innymi działami Spółki
  • monitorowanie przepływu dokumentów w Spółce
Oczekujemy:
  • min. średniego wykształcenia
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze księgowości lub finansów
  • sumienności, dokładności oraz elastyczności w działaniu
  • doskonałej organizacji własnego czasu pracy
  • komunikatywności
  • mile widziana znajomość SAP
Oferujemy:
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę podczas współpracy z profesjonalistami
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Archiwista
Archiwista, jak sugeruje sama nazwa stanowiska kataloguje, porządkuje i archiwizuje dokumentację, obecną na terenie danej firmy lub instytucji. Niemal każda działalność generuje niezliczoną ilość dokumentów, które mimo powszechnej digitalizacji wciąż przechowywane są także w formie tradycyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za poprawne archiwizowanie tejże dokumentacji, tak, by konkretne zapisy były ...
Praca Archiwista